Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Smolno Wielkie - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni po 10 arów każda (cena podana za sztukę), położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Pomorsko

Pomorsko(Smolno Wielkie + 21 km)

215 000 zł4 315 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękny teren położony na obrzeżach spokojnej wsi sąsiadującej z rzeką Odra. W miejscowości przeprawa promowa przez Odrę w kierunku Zielonej Góry, a wkrótce w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa(Smolno Wielkie + 18 km)

174 370 zł2 461 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładnie położona działka W malowniczym miejscu Do sprzedania atrakcyjna Dziaka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łaz

Łaz(Smolno Wielkie + 15 km)

199 000 zł1 066 m² 186,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na kameralnym Osiedlu Ruczajowym w miejscowości Łaz tuż pod Zieloną Górą o powierzchni 1066 m2 w otoczeniu wyłącznie nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rowerzystów

Chynów,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

210 000 zł947 m² 221,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj na Srebrnej Polanie! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 947 m w najbardziej zielonej części Chynowa. To miejsce, w którym cisza otaczającego lasu spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Cigacice

Cigacice(Smolno Wielkie + 12 km)

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 w Cigacicach koło Sulechowa. Działka zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przytok

Przytok(Smolno Wielkie + 16 km)

399 000 zł2 089 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2089 m2, położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Przytoku, gmina Zabór, zaledwie 10 km od Zielonej Góry (niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Wolsztyn

Wolsztyn(Smolno Wielkie + 24 km)

99 900 zł3 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej położony w miejscowości Nieborza (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Siedlec). Powierzchnia 0,3700.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Dąbrowa

Dąbrowa(Smolno Wielkie + 18 km)

111 288 zł2 546 m² 43,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka Z możliwośćią zabudowy wraz ze studnią głebinową W ofercie sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

3 000 000 zł1 660 m² 1 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną przy jednej z najbardziej ruchliwych głównych ulic miasta. Teren posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jany

Jany(Smolno Wielkie + 16 km)

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Smolno Wielkie

Smolno Wielkie,lubuskie

40 000 zł17 900 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,79 ha: rvi - 0,27 ha, rv - 0,20 ha, łiv - 0,10 ha, łv - 1,20 ha, włv-0,02ha. Działka położona w miejscowości Smolno Wielkie. Cena 40000 zł za.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij