Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Smolno Wielkie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Sulechów(Smolno Wielkie + 11 km)

849 000 zł191,80 m² 4 426,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 580 m²

Dom wolnostojący otoczony lasem usytuowany na działce o powierzchni 2580 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, położony przy ulicy Warszawskiej w miejscowości Sulechów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zielona Góra

Przylep,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

995 000 zł102,71 m² 9 687,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Na sprzedaż dom - deweloperski stan, wolnostojący Zielona Góra, dzielnica Przylep Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 102,71 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Droszków

Droszków(Smolno Wielkie + 18 km)

150 000 zł63 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przepiękny dom na terenie rod Relaks w Droszkowie. - powierzchnia użytkowa dolna kondygnacja ok 33m2 - powierzchnia góra antresola ok 30m2 - media: - woda głębinowa z rodu, rozliczana przez dod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielona Góra

Ochla,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

1 850 000 zł207,10 m² 8 932,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 824 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Jagodowa

Czerwieńsk(Smolno Wielkie + 25 km)

999 999 zł193,30 m² 5 173,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:131 300 m²

Przestronny dom dla rodziny w spokojnej okolicy, blisko Zielonej Góry Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 193,3 m , położony w Czerwieńsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Golfowa

Przytok(Smolno Wielkie + 16 km)

990 000 zł128,54 m² 7 701,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny bliźniak 125,84 m z dużą działką 750 m Przytok, prestiżowa lokalizacja Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesny komfort, ciszę natury i szybki dojazd do miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

639 000 zł79 m² 8 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielona Góra

Przylep,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Są domy, które powstają z myślą o konkretnym stylu życia. Ta nieruchomość w Zielona Góra, a dokładniej w Przylepie, to propozycja dla osób, które szukają architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

1 168 000 zł116 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy dom dla wymagających klientów Szukasz domu, który łączy nowoczesny design z bliskością natury i doskonałą komunikacją? Ta oferta w Nowym Kisielinie (zielona Góra) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Łężyca-Spacerowa

Łężyca,Zielona Góra(Smolno Wielkie + 24 km)

680 000 zł102 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie posiadamy 4 domy parterowe typu bliźniak o powierzchni 102 m2. Osiedle znajduje się w Łężycy ul.Spacerowa. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu skupiającym 16 domów. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Smolno Wielkie

Smolno Wielkie,lubuskie

570 000 zł217 m² 2 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, w miejscowości Smolno Wielkie. Dom o powierzchni użytkowej 217,35m2, działka 1465m2, pełna własność z kw bez obciążeń. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Smolno Wielkie

Smolno Wielkie,lubuskie

1 250 000 zł321 m² 3 891,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 931 m²

Nieruchomości oferuje klimatyczną posiadłość nad Kanałem Obry, w Smolnie Wielkim. Posiadłość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 10931 m2, może pełnić funkcję prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolno Wielkie

Smolno Wielkie,lubuskie

299 000 zł95 m² 3 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o pow. 95 m2, w miejscowości Smolno Wielkie. Nieruchomość położona na działce o pow. 900 m2. W jej skład wchodzą cztery pokoje, kuchnia (umeblowanie w cenie),.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij